TECRÜBEMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ

Uzmanlık alanlarımız

1987 yılından bu yana Türk Mühendislik Sanayisi emrinde çalışmış olan Uzman ve Deneyimli Kadromuz 2003 yılı itibarı ile kendi firmamızda hizmet vermektedir. 29 yıllık deneyim.

STRATEJİ GELİŞTİRME VE ÖNERİLER
100%

Türk Consultant olarak ekibimiz içinde, iş ortaklarımızın talep ve beklentilerini karşılamak üzere hızlı stratejik çözümler üreten uzman kadrolar bulundurmaktayız. Bizler, iş ortaklarımızın stratejik planlarını geliştirmeleri ve sağlamlaştırabilmeleri için iyi düşünülmüş, planlanmış, sürdürülebilir çözümler sunarız.


PAZARLAMA STRATEJİSİ GELİŞTİRME
100%

Pazarlama Danışmanlığı konusunda en önemli amaç ve hedefimiz, iş ortaklarımızın pazarlama stratejilerini geliştirme konusunda tereddütlerini gidermek, pazarlama teknikleri konusunda uzman kadrolarla destek olmak ve başarılı pazarlama stratejileri ile satışlarına destek olmaktır.


İHRACAT STRATEJİSİ GELİŞTİRME
100%

İhracat konusunda son derece deneyimli ve uzman ekibimiz, iş ortaklarımızın satış ağını geliştirmesinde, farklı ülke pazarlarına girişinde, ülkelerin mevzuatlarına uygun iş geliştirme tekniklerini uygulamada ve gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında gerekli devlet desteklerinin alınmasında firma stratejilerine yön verir.


ÜRETİM STRATEJİSİ GELİŞTİRME
100%

Enerji, İnşaat, Tarım gibi konularda konularda uzman ekiplerimiz üretim öncesi ve üretimin her safhasında iş ortaklarımızın yanındadır. Fizibilite, pazarlama, üretim ve aşamaları ile satış aşamalarının her birinde iş ortaklarımıza profesyonel kadrolarımızla destek veririz.


PAYDAŞ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
100%

İş ortaklarımızın paydaşlarıyla kurmaya çalıştıkları güçlü ve sürdürülebilir iş birlikleri Turk Consultant’ın içinde bulunan uzman ekiplerimiz eliyle sağlamlaştırılır. Tüm alanlardaki kilit paydaşlarla uzun yıllara dayanan, güvenilir ve etik ilişkiler kurulması için paydaşların tespitine, analiz edilmelerine yardımcı olunur.


KRİZ YÖNETİMİ
100%

Turk Consultant’ın en önemli hedeflerinden biri de zorlu zamanlarda iş ortaklarının karlılıklarını, varlıklarını ve itibarlarını korumalarına yardımcı olmaktır. Krizi başında yakalayıp, büyümeden çözmek, çözerken iş ortaklarımızın alacağı kararlara yön vermek, hızlı hareket etmelerini sağlamak, onlara rehberlik hizmeti vermek ve stratejik çözüm önerileri ile sorunları çözmek işimizdir.


POLİTİKA VE MEVZUAT
100%

Turk Consultant özellikle bu konudaki uzmanlığı ile kamu ve bürokrasideki gelişmeleri, değişiklikleri takip ve analiz etmektedir. Amacımız yoruma dayalı ve karmaşık gibi gözüken bu işlemleri sadeleştirerek, iş ortaklarımıza yoruma açık olmayan, çözülmüş kesin sonuçlar sunmaktır.


VARLIK YÖNETİMİ
100%

İş ortaklarımızın müşterilerinden veya piyasanın o andaki yapısından sebeple talep artışları, düzenleyici gereksinimler ve altyapıdaki kötüleşme bütçe artışlarını geçtikçe, dünya genelindeki organizasyonlar sürekli zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu sebeple muhakkak stratejik bir varlık yönetimi planı yapılmalıdır. Süreç yönetimi tek kerelik bir olay değil devam eden bir iş disiplini ve kültürüdür. Turk Consultant, yalnızca fiziki varlık altyapısını ele almakla kalmayan aynı zamanda kişileri, iş süreçlerini, organizasyonu destekleyen ve sürdürülebilir performans iyileştirmeleri sağlamak amacıyla teknolojiler sunan yapılandırılmış bir yaklaşım sağlamaktadır.

Stratejik varlık yönetiminin nihai amacı; tanımlanan risk ve maliyet kısıtları çerçevesinde hizmet düzeyi hedeflerine ulaşmaktır.


PAZAR GİRİŞİ, ÜRÜNE PAZAR BULUNMASI VE STRATEJİ
100%

Turk Consultant başka ülkelerden Türkiye Pazarına, Türkiye’den Dış ülke pazarlarına ya da yine Türkiye içinden ülkemizdeki farklı bir pazara giriş yapmayı isteyen firmalara gereken desteği sağlamaktadır. Yeni pazarlara girmek isteyen iş ortaklarımıza tedarik ve dağıtımdan, know-how transferi ve temsilciliğe kadar birçok farklı alanda kapsamlı hizmetler ve ortaklıklar sunmaktayız.


KAMU İLİŞKİLERİ
100%

Ülkemizde çok deneyimli çekirdek kadromuzla ve Dış ülkelerde uzman ofislerimiz ve temsilciliklerimizle değişen mevzuat ve uygulamaları, ticari işletmelerin bu mevzuatlara adaptasyonunu, gerektiğinde kamu bürokrasisi ilişkilerini karmaşık hale getirmeden yönetiyoruz. Tamamen hukuksal, yasal, gerçek ve doğru dışına çıkmadan, resmi ve etik yollarla doğru aksiyonu doğru zamanda almanızı sorunlara çözüm üretebilmenizi çekirdek uzman kadromuzla takip ediyor ve rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz.


1987 yılından bu yana Türk Mühendislik Sanayisi emrinde çalışmış olan Uzman ve Deneyimli Kadromuz 2003 yılı itibarı ile kendi firmamızda hizmet vermektedir.

BİZ GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

1987 yılından bu yana Türk Mühendislik Sanayisi emrinde çalışmış olan Uzman ve Deneyimli Kadromuz 2003 yılı itibarı ile kendi firmamızda hizmet vermektedir.


TURK CONSULTANT